Producent:
Szukany wyraz:
 
           
notebook.co.pl
serwis użytkowników
komputerów przenośnych
ASORTYMENT

strona 1 z 2     <  1  2  >
Nintendo Wii Nunchuk Controller biały

Nunchuk jest elementem wyposażenia pilota Wii. W grach kompatybilnych z funkcją Nunchuk, oferuje on dodatkowe możliwości sterowania. Łącząc Nunchuk krótkim kablem z pilotem Wii możesz wykorzystać jego dodatkowe przyciski, jego drążek kontrolny i jego dodatkowe sterowanie z czujnikami ruchu. 
73 PLN 
Nintendo Wii Remote Controller biały

Pilot Wii to rewolucyjny kontroler konsoli Wii. Posiada on wbudowany czujnik i komunikuje się bezprzewodowo z listwą czujników, aby zapewnić precyzyjne i nieskomplikowane sterowanie. Oferuje ponadto cechę Rumble i wbudowany głośnik, abyś mógł całkowicie zanurzyć się w Twojej ulubionej grze. 
165 PLN 
Hama zestaw akcesoriów Ultimate Sports Kit 8w1 do Wii

W zestawie znajduje się 5 nakładek na kontroler Wii (rakieta tenisowa, kij do golfa, kij baseballowy, kierownica oraz uchwyt w kształcie klasycznego kontrolera), dwa paski na ręce do zabezpieczenia kontrolera przed upadkiem oraz futerał zabezpieczający kontroler Wii-Mote przed zadrapaniami i kurzem. 
79 PLN 
Hama podstawka pionowa do Wii

Przezroczysta podstawka do konsoli Nintendo Wii z niebieskim podświetleniem. Posiada możliwość dodatkowego przechowywania 2 padów lub pilota. Wyposażona jest w gumowe, antypoślizgowe stopki. 
66 PLN 
Hama kabel HD Component/ AV dla Wii

Kabel High-Definition (Component/ Audio/ Video) do podłączenia konsoli Nintendo Wii do urządzenia kompatybilnego z HDTV (projektor, LCD, plazma). Zapewnia niezwykle wysoką jakość przekaz zarówno obrazu, jak i dźwięku. 
49 PLN 
Hama pad - nakładka na kontroler Wii

Solidnie wykonany uchwyt do kontrolera Wii-lot, zmieniający go w klasyczny kontroler do gier. Charakteryzuje się łatwy montaż i zdecydowanie większym komfortem gry. 
24 PLN 
Speed-Link SL-3413 kabel SCART RGB dla Wii

Przewód do podłączenia Nintendo Wii do telewizora za pośrednictwem wtyczki SCART do wyjścia AV Multi Out w konsoli Wii. Ekranowany magnetycznie w celu eliminacji zakłóceń, przewód ten ma długości 1,7 m, oraz posiada pozłacane styki. 
59 PLN 
Speed-Link SL-3414 kabel komponentowy dla Wii

Przewód do podłączenia Nintendo Wii do telewizora wyposażonego w komponentowe złącze video. Najwyższa jakość obrazu poprzez podłączenie do wyjścia AV Multi Out w Twojej Nintendo Wii. Kabel wyposażony w pozłacane styki, ekranowany magnetycznie o długości 1,7 m. 
60 PLN 
Speed-Link SL-3430 Sportsracket Kit dla Wii

Trzy dopracowane akcesoria do gry w: tenisa, golfa lub baseball. Wystarczy tylko włożyć kontroler konsoli Wii do uchwytu rakiety/ kija. Pasjonujące gry będzie można przeżywać jak w 'realu'! Aby pewnie czuć się podczas gry, stosuj pasek do noszenia kontrolera Twojej konsoli. 
59 PLN 
Speed-Link SL-3431 Swordplay Kit dla Wii

Miecz, szabla i tarcza spod znaku smoka. Używaj Twojego kontrolera konsoli Wii jako miecza, a Nunchuka Wii jako tarczy. Pasjonujące pojedynki będziesz przeżywał jak w 'realu'! Aby pewnie czuć się podczas gry, stosuj pasek do kontrolera Twojej konsoli. 
59 PLN 

strona 1 z 2     <  1  2  >
NISKIE CENY
 
 
Max Payne: Antologia na PC
19 PLN
CivCity: Rome na PC
13 PLN
Xpand Rally Xtreme na PC
16 PLN
więcej » 
BESTSELERY
 
 
PlayStation 3 czarna 80GB
1 424 PLN
PlayStation Portable Slim srebrna
559 PLN
Microsoft Xbox 360 Arcade
644 PLN
więcej » 

Uwagi na temat naszego serwisu prosimy kierować na adres: pomoc@pixelart.com.pl
Copyright Pixelart. Wszystkie prawa zastrzeżone.