Producent:
Szukany wyraz:
 
           
notebook.co.pl
serwis użytkowników
komputerów przenośnych
ASORTYMENT

  

strona 1 z 10     <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >
Easy Touch ET-663 Snail

ET-663 Snail to przewodowa słuchawka z wbudowanym mikrofonem. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi i urządzeniami audio. Szerokopasmowy mikrofon tłumi szumy. 
15 PLN 
Easy Touch ET-298 Riddle

ET-297 Riddle to zestaw słuchawkowy z mikrofonem. Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Kontroler głośności umieszczony na przewodzie zapewnia płynną regulację głośności. 
24 PLN 
EASY TOUCH ET-292 OZZY

Słuchawka z mikrofonem, Easy Touch ET-292 Ozzy posiada długi 2.5 m kabel oraz możliwość regulacji poziomu położenia mikrofonu. Jest w pełni kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio/video. Posiada szerokopasmowy mikrofon tłumiący szumy. 
14 PLN 
EASY TOUCH ET-264 NACHO

Ekonomiczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem, który przy atrakcyjnej cenie oferuje wysoką jakość i ergonomię. Małe rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdza się jako element stacjonarnego zestawu komputerowego jak i urządzeń mobilnych np. notebooków czy palmtopów. Komfortową pracę nawet przez wiel... 
11 PLN 
Speed-Link SL-8636 ComfortPlus Headphone

Ciesz się nadzwyczajnym komfortem tych słuchawek. Miękkie elementy nauszne oraz miękki pałąk słuchawek zapewniają szczególny komfort, przede wszystkim przy długim noszeniu. Pilot na przewodzie umożliwia szybką regulację głośności. 
21 PLN 
A4-TECH Słuchawki z mikrofonem HS-12

HS-12 to przewodowa słuchawka z mikrofonem do korzystania z komunikatorów internetowych. Potencjometr do regulacji głośności umieszczony jest na wysięgniku mikrofonu. Kabel podłączeniowy o długości 1,8 m. Kolor - zielony. 
18 PLN 
EASY TOUCH ET-262 VANILLA

Zestaw słuchawkowy o futurystycznym nieco kanciastym kształcie, dzięki któremu doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami domów czy biur. Spora, maksymalna moc wyjściowa rzędu 150 mW sprawia, że emitowany przez słuchawki dźwięk jest zawsze wyraźny i doskonale odwzorowany. 
17 PLN 
Creative Labs ZEN Aurvana

Douszne słuchawki Creative ZEN Aurvana przeznaczone są dla najbardziej wymagających fanów szczegółowego brzmienia i wiernej reprodukcji dźwięku. Dzięki przetwornikom typu Balanced Armature precyzyjnie odtwarzają muzykę bez sztucznego podbijania tonów niskich i wysokich. Technologia AuraSeal elimi... 
202 PLN 
Logitech Dialog-220

To niezwykle ekonomiczny zestaw słuchawkowy renomowanego producenta. Charakteryzuje się jakością, niezawodnością i wysokimi parametrami odtwarzanioa dźwięku. A wszystko to przy niebywale atrakcyjnej cenie, jak na tego typu markowy produkt. 
15 PLN 
Trust Headset HS-1170

Trust Headset HS-1170 to profesjonalnie zaprojektowana słuchawka na jedno ucho z pałąkiem. Pojedyncza słuchawka umożliwia kontakt z otoczeniem podczas prowadzenia rozmów. Można jej używać do obsługi: komunikatora Live Messenger, gier online, słuchania muzyki oraz komunikatorów obsługujących... 
57 PLN 

strona 1 z 10     <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >
NISKIE CENY
 
 
Moja Pierwsza Encyklopedia Historii
14 PLN
pisaki do płyt CD/DVD
12 PLN
A4-TECH HS-9S z mikrofonem
12 PLN
więcej » 
BESTSELERY
 
 
ASUS Lamborghini VX2SE-AK001G
10 547 PLN
LaserJet 5550dtn
20 278 PLN
IBM ThinkPad T61p NH3EEPB
8 754 PLN
więcej » 

Uwagi na temat naszego serwisu prosimy kierować na adres: pomoc@pixelart.com.pl
Copyright Pixelart. Wszystkie prawa zastrzeżone.