Producent:
Szukany wyraz:
 
           
notebook.co.pl
serwis użytkowników
komputerów przenośnych
ASORTYMENT

  

strona 1 z 10     <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >
4World - uniwersalna folia ochronna na wyświetlacz PDA/GSM

Uniwersalna ochronna folia do palmtopów, telefonów i innych urządzeń. Doskonale chroni wyświetlacz przed porysowaniem czy uszkodzeniem. Jej specjalna konstrukcja nie blokuje możłiwosci komunikowania się z urządzeniem za pomoca rysika. W opakowaniu znajdują się 2 folie o wymiarach 92 x 62 mm. 
19 PLN 
TF1 - uchwyt uniwersalny do PDA/GSM KC5 z motywem pajęczyny

Uniwersalny uchwyt samochodowy przeznaczony jest do telefonów komórkowych, PDA, odtwarzacza MP3 etc. Możliwość regulacji ramion bocznych od 4,5 do 9,5 cm pozwala na dostosowanie uchwytu do rozmiarów urządzenia. Zamontowane gąbki uchwytu zapobiegają zarysowaniu obudowy urządzenia. Uchwyt w owalnym... 
29 PLN 
IBM ScrollPoint Mouse (31P7405)

Ergonomiczna mysz optyczna firmy IBM wyposażona jest w 2 przyciski oraz kółko przewijania służące jako dodatkowy przycisk. Czujnik o rozdzielczości 800 dpi ułatwia precyzyjną nawigację kursorem. Mysz posiada adapter umożliwiający podłączenie poprzez port USB lub PS/2. 
45 PLN 
Hama protektor do nawigacji 4'

Protektor do nawigacji o przekątnej wyświetlacza do 4', chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, kurzem i odciskami palców. 
19 PLN 
Hama protektor do nawigacji 5'

Protektor do nawigacji o przekątnej wyświetlacza do 5', chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, kurzem i odciskami palców. 
19 PLN 
PENTAGRAM PathFinder Logger P 3106

Poza spełnianiem zadań typowego odbiornika GPS, oferuje on dodatkową funkcjonalność – rejestruje przebieg trasy i pozycję, w której się znajdujemy (długość i szerokość geograficzna oraz wysokość npm). PathFinder może zapamiętywać dane co określony czas, lub co daną odległość. Dodatkowo jes... 
189 PLN 
Hama uniwersalny uchwyt PDA

Uniwersalny regulowany uchwyt PDA firmy Hama, może być zamontowany za pocą taśmy lub przykręcony. Posiada regulację szerokości uchwytu od 7 do 10 cm. Uchwyt można zamontować praktycznie w wszystkich pojazdach. 
49 PLN 
Hama elastyczny uchwyt do PDA

Elastyczny uchwyt do PDA firmy Hama posiada elastyczne, regulowane ramię. Mocowany jest za pomocą przyssawki do szyby. Uchwyt wyposażony jest w mechanizm regulowania rozstawu od 7 do10 cm i blokowania zacisków. 
69 PLN 
Hama pasta politurowa Displex

Pasta politurowa „Displex“ firmy Hama pozwala na usunięci niewielkich zadrapań powstałych na wyświetlaczu palmtopa lub nawigacji samochodowej. Dodatkowo pasta posada właściwości czyszczące, co pozwoli usunąć zabrudzenia. W skład zestawu wchodzi bawełniana ściereczka i 5g pasta. 
19 PLN 
Hama protektor uniwersalny do PDA

Protektor uniwersalny do PDA, chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, kurzem i odciskami palców. 
29 PLN 

strona 1 z 10     <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >
NISKIE CENY
 
 
EASY TOUCH ET-278 SIERRA
12 PLN
Encyklopedia Dinozaurów
14 PLN
EASY TOUCH ET-264 NACHO
11 PLN
więcej » 
BESTSELERY
 
 
LaserJet 5550dtn
20 278 PLN
IBM ThinkPad T61p NH3EEPB
8 754 PLN
ASUS U2E-1P084E
9 285 PLN
więcej » 

Uwagi na temat naszego serwisu prosimy kierować na adres: pomoc@pixelart.com.pl
Copyright Pixelart. Wszystkie prawa zastrzeżone.