Producent:
Szukany wyraz:
 
           
notebook.co.pl
serwis użytkowników
komputerów przenośnych
ASORTYMENT


strona 1 z 5     <  1  2  3  4  5  >
Volin Tiffany

Zmysłowy i komfortowy dwuczę¶ciowy kostium k±pielowy z najwyższej jako¶ci materiału w kolorowe paseczki. Miseczki biustonosza usztywniane z efektem push-up, rami±czka zawi±zywane na szyi. W komplecie kokieteryjne, nisko skrojone figi o klasycznym kroju. 
60.55 PLN 
Volin Borneo

Bikini w kolorach tego lata! Kwiatowe desenie doskonale prezentuj± się na dobrze skontrastowanej lycrze. Wi±zanie na szyi i na plecach pozwala na idealne dopasowanie staniczka do figury. Miseczki miękkie, majteczki o klasycznym kroju zdobi ten sam deseń. 
55.93 PLN 
Volin Calypso

Nietuzinkowy, bardzo kobiecy kostium k±pielowy z doskonale wyprofilowanymi piankowymi miseczkami i wkładkami push-up. Cało¶ć ozdobiona kwiatuszkami i zabawnymi węzełkami. Biustonosz posiada zapięcie z tyłu oraz regulowane rami±czka. Najmodniejsze w tym sezonie figi z obniżon± tali± seksownie podkre¶l± linię bioder. 
61.95 PLN 
Volin Felicia

Bardzo elegancki i komfortowy, jednoczę¶ciowy kostium k±pielowy. Miseczki usztywniane. Kontrastuj±ce kwiaty na drukowanej dzianinie otoczone s± subteln± obwódk± z połyskuj±cego złota. 
76.86 PLN 
Volin Keira

Ciekawe bikini o oryginalnym deseniu, zawi±zywane na szyi i plecach, dzięki czemu możliwa jest jego dowolna regulacja. Usztywniane miseczki i drobne detale nadaj± cało¶ci subtelnej kokieterii. 
57.33 PLN 
Volin Rio

Urzekaj±cy i kokieteryjny model zachwyca najwyższ± jako¶ci± i oryginalnym wykończeniem w postaci tańcz±cej, ozdobnie wi±zanej falbanki. Usztywniane piank± miseczki z wkładkami push-up bardzo dobrze profiluj± biust. W tym kostiumie z pewno¶ci± przyciagniesz wiele męskich spojrzeń. 
60.55 PLN 
Volin Mango

Bajecznie kolorowe bikini zawi±zywane na szyi i plecach zalotnie podkre¶la kobiece kształty. Deseń tropikalnych kwiatów rozkwita niczym zaczarowany ogród na usztywnionych miseczkach i przedniej czę¶ci fig. W nim na pewno zostaniesz zauważona! 
54.25 PLN 
Volin Monique

Dwuczę¶ciowy kostium k±pielowy o doskonale wyprofilowanych, usztywnianych miseczkach z wyjmowanymi wkładkami push-up. Faktura materiału w drobne błyszcz±cy wzorek. Rami±czka biustonosza regulowane. Majteczki w formie szortów ozdobionych paseczkiem ze srebrn± klamerk±. 
60.55 PLN 
Volin Tiffany Coral

Radosne bikini w niezwykle oryginalnych kolorach. Miseczki usztywniane z wyjmowanymi wkładkami push up! Morskie motywy pyszni± się na miseczkach i przedniej czę¶ci fig. Cało¶ć wykonana z doskonałej jako¶ci tkaniny. 
63.35 PLN 
Volin Lisa

Bardzo kobiecy kostium k±pielowy na usztywnianej miseczce z wyjmowanymi wkładkami typu push-up. Fason wyeksponuje z pewno¶ci± biust ku górze doskonale utrzymuj±c go. Miseczki pokryte zmysłowym malowniczym drukiem, wygodne zapięcie na plecach, rami±czka regulowane. Figi pełne o nieco obniżonej linii bioder, uroku dodaje oryginalny kwiat o nieregularnej krawędzi, który zdobi bok. Skład: 80% polyamid, 20% elastan. Uwaga !!! W rzeczywisto¶ci kostium w kolorze białym, ma bardziej wyraziste kolory na druku niż na zdjęciu !! 
88.27 PLN 

strona 1 z 5     <  1  2  3  4  5  >
NISKIE CENY
 
 
Nadia kolczyki E8443
10.30 PLN
GRAPHITE 57H802 Pas ścierny bezkońcowy K100 / 75x533 mm (2 szt.)
11 PLN
ARCTIC ICE - Antyperspirant w sprayu 150 ML
10.86 PLN
więcej » 
BESTSELERY
 
 
Karabinek PCP DAYSTATE Air Ranger 100 J kal. 6,35 mm
7 200 PLN
Wiatrówka - Karabinek PCP THEOBEN VANQUISH
7 190 PLN
Noktowizor Dedal 450 A
8 490 PLN
więcej » 

Uwagi na temat naszego serwisu prosimy kierować na adres: pomoc@pixelart.com.pl
Copyright Pixelart. Wszystkie prawa zastrzeżone.