Producent:
Szukany wyraz:
 
           
notebook.co.pl
serwis użytkowników
komputerów przenośnych
ASORTYMENT

strona 1 z 10     <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >
Dżungla

Poznaj nowy gatunek turystów.. Dzika, zwariowana, komiczna przygoda! Przygotuj się na niesamowitą przygodę dla całej rodziny! Disney uwalnia z klatki najdzikszą zabawę w najnowszej komedii Dżungla. Gdy ekscentryczna grupa futrzaków ucieka z miejskiego ZOO, odkrywają, że Nowy Jork stanowi największą i najbardziej zwariowaną dżunglę ze wszystkich. DVD - pełne dodatków, a wśród nich przezabawne gagi i sceny niewykorzystane - sprawia, że Dżungla to naprawdę dzika zabawa dla widzów w każdym wieku. 
41.99 PLN 
Krecik i budzik

Przygody Krecika należą do pokoleniowo już najbardziej lubianych bajek, co potwierdziły wyniki telewizyjnego konkursu na Dobranockę Wszechczasów. Każdy odcinek pełen jest sympatycznego i ciepłego humoru i uczy, jak za pomocą szlachetności, dobroci i odrobiny sprytu pokonać wielkie trudności. Odcinki: 1. Krecik i budzik. 2. Krecik i telefon. 3. Jak Krecik leczył ziołami 
23.49 PLN 
Księga Dżungli II

Bądź gotów przeżywać nowe przygody wraz z bohaterami kontynuacji jednego z najpopularniejszych filmów animowanych ze studia Walta Disneya. Historia rozpoczyna się w chwili, kiedy pożegnaliśmy Mowgliego w pierwszej części Księgi Dżungli. Wychowywany przez zwierzęta w dżungli chłopiec, zostawia swoich przyjaciół, aby zamieszkać w wiosce, razem z ludźmi. Mowgli rozpoczyna nowe życie, otoczony opieką i miłością rodziny, zyskuje młodszego przyrodniego brata Ranjana i nową koleżankę śliczną Shanti. W dżungli jednak Baloo bardzo tęskni za swoim małym przyjacielem, wybiera się więc do niego z wizytą. Mowgli jest tak bardzo uradowany ze spotkania z dobrym, starym Baloo, że wraca z nim do dżungli, nie uprzedzając swojej nowej rodziny. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy Mowgli ulega hipnotyzującemu spojrzeniu węża o imieniu Kaa i tańczy pod koronami drzew razem z rozbrykanymi małpkami. Wkrótce także chłopiec staje twarzą w twarz ze swoim starym wrogiem, szukającym zemsty tygrysem Shere Khanem. Gdy Ranjan i Shanti zdają sobie sprawę, że Mowgli jest w niebezpieczeństwie, razem z Baloo ruszają mu na ratunek. Gdy zagrożenie mija chłopiec musi dokonać naprawdę trudnego wyboru między swoja miłością do dżungli i Baloo, a ludźmi, którzy są jego prawdziwą rodziną. Wspaniała, tętniąca rytmami dżungli muzyka, nowe piosenki, a także nowa wersja klasycznej, nominowanej do Oscara The Bare Necessities, urocze, pełne kolorytu postaci, moc przygód i zabawy sprawiają, że Księga Dżungli 2 jest godnym następcą swego świetnego pierwowzoru i oczaruje cała rodzinę. 
27.99 PLN 
Stuart Malutki III

Stuart już nie jest wcale taki Malutki! Rodzina Malutkich przemierza daleką drogę w tym ekscytującym animowanym filmie przygodowym. Podczas pobytu na kempingu daleko od Nowego Jorku, Stuart i George przyłączają się do skautów aby przejść kurs szkoły przetrwania. George zaprzyjaźnia się z uroczą skautką Brooke, Stuart natomiast najbardziej pożyteczne lekcje otrzymuje od pozbawionego przyjaciół skunksa o imieniu Reeko. W tym czasie Śnieżek wykorzystuje pasażera na gapę - kota przybłędę Muńka, by chronić go przed domniemaną bestią z lasu, jako że pozostała część rodziny cieszy się beztroskim wypoczynkiem, zapominając o całym świecie. 
41.99 PLN 
Elmo

Elmo nigdy nie rozstaje się ze swoim ukochanym niebieskim kocykiem. Kiedy Oscar lekkomyślnie wyrzuca kocyk do pojemnika na śmieci, Elmo wskakuje w ślad za nim i ku swemu zaskoczeniu trafia do Krainy Zrzęd. Spotyka w niej chciwego Huxleya (Mandy Potinkin), który niczym nie potrafi dzielić się z innymi, olbrzymiego kurczaka, a nawet Królową Śmieci (Yanessa Williams) we własnej osobie! Wraz ze swymi przyjaciółmi z ulicy Sezamkowej wyrusza na poszukiwanie zaginionego kocyka, a po drodze czeka go wiele niezwykłych przygód. Elmo to wspaniała rozrywka dla całej rodziny, pełen humoru film, dzięki któremu znów spotkasz swoich ulubionych bohaterów. 
41.99 PLN 
Sąsiedzi Pat i Mat - Grillowanie

Dwaj sąsiedzi, Pat i Mat potrafią zagmatwać nawet najprostrze na świecie sprawy. Nasi dobrzy znajomi, w nowej serii odcinków, jak zawsze nie dając za wygraną, usiłują ku naszej uciesze znowu skomplikować sobie życie. Efekty ich poczynań od wielu lat bawią dzieci ,a także starszą widownię do łez. 13. Akwarium. 
23.49 PLN 
Sąsiedzi Pat i Mat - Golfiarze

1. Golfiarze 2. Złośliwa zakrętka 3. Budowa basenu 4. Jak powiesić obraz 5. Choinka 6. Puzzle 7. Wspólna fotografia 8. Ochroniarze 9. Dynia 10. Pragnienie latania 11. Wigilia 12. Gorączka 13. Fax 14. Truskawki 
23.49 PLN 
Rodzina Pytalskich cz. 10

Rodzina Pytalskich część 10: 1. Co to jest para wodna? 2. Jak działa bateria? 3. Skąd się biorą kwiaty? 4. Po co nam włosy? 5. Co to jest czarna dziura? 6. Co to jest lodowiec? 7. Co to jest laser? 8. Jak powstaje trzęsienie ziemi? 9. Po co nam łzy? 10. Co to jest Merkury i Wenus? 
18.99 PLN 
Bob Budowniczy - Przygody na Zamku

Nowa opowieść o Bobie jest szczególnie interesująca. Rzecz dotyczy średniowiecznego zamku, który popadł w ruinę. Bob senior – ojciec oraz Bob junior – syn, stoją przed trudnym zadaniem – muszą zrekonstruować zamek. Przy okazji dowiadują się wszystkiego o średniowiecznych zamkach i legendach związanych z nimi. W końcu dzięki wspólnej pracy osiągają cel i uczestniczą w wesołym średniowiecznym pochodzie. 
27.99 PLN 
Mały Czerwony Traktorek - Złota Rączka

"Nie musisz być największy, żeby być najlepszym". Tak właśnie mówią przyjaciele o małym traktorku. To niezwykle radosna i pracowita postać. Wie jak zaorać pole, jak zwieść siano, jak zasiać ziarno, jak zbieraćplony i jak pociągnąć pług. Wszyscy go kochają, wszędzie ma przyjaciół, a wieś to jego dom. Na jeżyny Złota rączka Latawiec Wielka wyprzedaż Wichura 
27.99 PLN 

strona 1 z 10     <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >
NISKIE CENY
 
 
Black Dog
12.49 PLN
Holiday look - delikatnie brązujący balsam
10.60 PLN
Gorsenia 745 stringi
11.48 PLN
więcej » 
BESTSELERY
 
 
Wiatrówka - Karabinek PCP THEOBEN VANQUISH
7 190 PLN
Wiatrówka - Karabinek PCP Daystate TimberWolf LIMITED EDITION
10 000 PLN
Noktowizor Dedal 450 A
8 490 PLN
więcej » 

Uwagi na temat naszego serwisu prosimy kierować na adres: pomoc@pixelart.com.pl
Copyright Pixelart. Wszystkie prawa zastrzeżone.